23:12, 24 Лютого 2021

Володимирчанці вручили відзнаку «Мати-героїня»

24-го лютого міський голова вручив відзнаку володимирчанці, якій Указом Президента України присвоїли звання «Мати-героїня».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Олена Володимирівна Подзізей – багатодітна мама, яка спільно з чоловіком виховує п’ятьох дітей: двох доньок та трьох синів.

Згідно Указу Президента, підписаного у грудні 2021-го року, Олені Володимирівні присвоєно звання “Мати-героїня”. Міський голова Ігор Пальонка привітав жінку та передав почесну відзнаку. Принагідно побажав жінці здоров’я, Божого благословення і щасливої долі їй та усій їхній великій родині.

Звання України «Мати-героїня» є державною  нагородою, вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.

Визначено, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і  більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: