14:59, 18 листопада 2021

Володимир-Волинський міський голова зустрівся із заступницею міністра охорони здоров’я

17 листопада у Києві відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Пальонки із заступником міністра охорони здоров’я Іриною Микичак, спільно з народним депутатом Ігорем Гузем, а також генеральним та медичним директорами ТМО Тетяною Ващук та Віталієм Баюном.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Під час зустрічі обговорили питання щодо надання Володимир-Волинській лікарні статусу опорної, адже усі зобов’язання для акредитації та встановлення статусу виконали. Це розробка плану розвитку медичного закладу, а також фінансування потреб лікарні, на що з місцевого бюджету виділили близько 20 мільйонів гривень. Заступник міністра підтвердила, що клопотання від ОДА щодо надання ТМО статусу опорної лікарні надійшло, але наразі новий міністр призупинив цей процес, оскільки сьогодні розробляється нова модель спроможної мережі закладів охорони здоров’я за кластерним розподілом.

Позитивним результатом зустрічі стало отримане підтвердження, що ТМО отримає генератор кисню ємністю 500 літрів на хвилину та додаткове державне фінансування у розмірі 700 тисяч гривень.

Як зазначив міський голова:

“Працюватимемо і далі над розвитком Володимир-Волинського ТМО, аби жителі громади отримували якісні медичні послуги, незалежно від того, який статус матиме наша лікарня. Проте сподіваємось, що за підтримки нардепа та спільно із керівництвом ТМО вдасться досягнути усіх поставлених цілей”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: