09:42, 07 Грудня 2021

Володимир-Волинський долучився до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

3 грудня у приміщенні центру культурних послуг відбулася презентація виставки “Річ у тім…”, яку привезла до міста представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України майор поліції Наталія Бартошук. Захід організували Володимир-Волинський районний відділ поліції, центр соціальних служб та служба у справах дітей. У презентації взяли участь заступник міського голови Андрій Гудим, працівники управління соціальної політики та студенти Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Працівники поліції поспілкувались зі студентами на тему насильства. Опісля присутні ознайомились зі стендами та предметами виставки “Річ у тім…” 2020-го та 2021 років, а також прослухали та переглянули ряд життєвих історій. Це виставка, яка присвячена проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві. Мета цієї виставки – вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають.

Усі предмети, які були представлені на виставці, мали місце в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено).

Після закінчення заходу всім присутнім одягнули помаранчеві стрічки, що символізує солідарність з людьми, які потерпають через порушення прав і свобод. У рамках заходу на центральній площі міста провели флешмоб ” Ми скажемо насильству НІ! “, під час якого у небо випустили помаранчеві кульки.

Куди звертатися за допомогою?

– 102– номер екстреного виклику поліції

– 15-47 – урядова “гаряча лінія” з протидії домашньому насильству

– 0-800-500-335 (зі стаціонарного) або 116-123 (з мобільного) – безкоштовна національна “гаряча лінія” протидії домашньому насильству

– 044-254-75-88 – управління дотримання прав людини Національної поліції України

– чат-бот МВС з протидії домашньому насильству (у “Telegram”): @police_helpbot 

– 0-800-213-103 – єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги або електронна адреса info@legalaid.gov.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: