14:31, 03 Червня 2022

Володимир-Волинську міськраду перейменували

Рішення перейменувати Володимир-Волинську міську раду у Володимирську ухвалили депутати під час чергової сесії. Зміни викликані перейменуванням міста, яке повернуло свою історичну назву у грудні минулого року.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Проект рішення про перейменування міської ради попередньо розглянули усі постійні депутатські комісії. Відтак, відповідно ухваленого рішення виконавчим органам Володимир-Волинської міської ради необхідно привести положення про відділи та управління міської ради у відповідність та внести їх на розгляд міської ради. Керівники виконавчих органів міської ради, що мають статус юридичної особи, та керівники комунальних підприємств, установ, закладів, засновником яких є міська рада чи її виконавчий комітет, мають забезпечити державну реєстрацію внесення змін до відомостей про юридичну особу.

Підприємствам, закладам, установам, організаціям всіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, які зареєстровані та вчиняють свою діяльність на території міста Володимир, також рекомендується привести  у відповідність, у зв’язку із перейменуванням міста, власних документів, вивісок, печаток тощо, в установленому законодавством порядку.

Зазначимо, що усі рішення Володимир-Волинської міської ради, виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, організаційно-розпорядчі та інші документи виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, закладів, установ, організацій, які містять попередню назву міста, міської ради чи її виконавчого комітету, залишаються чинними та застосовуються всіма фізичними особами, закладами, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та підпорядкування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: