16:56, 03 Червня 2022

Володимир-Волинська громада попрощалася одразу з двома захисниками

Володимир-Волинська громада знову зазнала непоправних втрат. Сьогодні, 3-го червня, в останню путь провели Героїв Андія Лавренюка та Вадима Іванова. Проводжали кортежі з тілами загиблих коридорами шани, які влаштували вздовж вулиць жителі міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Андрій Лавренюк народився 14 листопада 1983 року в селі Галинівка Володимир-Волинського району.  Колишній вчитель математики у 2014 році був мобілізований до війська, а з початку повномасштабної війни у лютому знову став на захист нашої держави як військовослужбовець-контрактник. Прощання з Андрієм Лавренюком,  у якого залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей, відбулося у соборі Різдва Христового.

Головний сержант взводу управління ППО Вадим Іванов був також призваний до війська за мобілізацією. У 39-річного чоловіка, уродженця Дніпра, який після повномасштабного вторгнення росії в Україну переїхав на Волинь у село Дігтів, в Україні не лишилось рідних. Тож попрощались з Вадимом Івановим сьогодні у селі Дігтів, яке стало його останнім домом.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників. Вічна пам’ять та слава Героям!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: