20:52, 22 Березня 2022

Володимир-Волинська громада готова приймати евакуйовані підприємства

Кабмін запустив програму евакуації приватних підприємств з гарячих точок країни у західні області. Ця програма покликана зберегти стратегічно важливі виробництва та робочі місця до повної перемоги України.

Про це інформують на сторінці громади у “Фейсбук”.

Володимир-Волинська міська рада свідомо не розголошуватиме й не висвітлюватиме кількість поданих заявок від охочих переїхати у нашу громаду. Однак зазначимо, що наразі найбільше запитів на релокацію у громаду надходить від підприємств легкої промисловості.

Тож просимо місцевих підприємців, у кого є вільні площі та які готові приймати евакуйовані підприємства, заповнити анкету за посиланням.

Зазначимо, що узгодження усіх деталей заявок проводить організаційна група при Міністерстві економіки. Після погодження параметрів місця з підприємством, держава допомагає з перевезенням обладнання та працівників.

Відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимир-Волинської працює у напрямку залучення бізнесу, а результати цієї роботи буде підсумовувати після перемоги.

Контактна особа у міській раді, яка надасть консультацію зацікавленим підприємцям, – Наталія Куран, тел. 063 800 7643.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: