14:59, 20 Липня 2021

Володимир-Волинська бібліотека для дорослих отримає нові книги завдяки перемозі в акції

Володимир-Волинська бібліотека для дорослих стала першою серед найбільш активних бібліотек України, пройшовши конкурсний відбір в спеціальній  акції поповнення бібліотек України сучасними книгами для розвитку, які проводив Благодійний фонд “Бібліотечна країна” спільно з книжковою премією KBU AWARDS.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В рамках акції 100 бібліотек України отримають книги-номінанти премії KBU AWARDS, якою відзначають найкращі бізнес книги, написані українськими авторами.

“Спільна акція у межах премії KBU AWARDS є надзвичайно актуальною ініціативою для поповнення бібліотек найкращими книгами із саморозвитку та підприємництва. І це добра нагода поширити цей досвід серед соціально відповідального бізнесу. На відкритому конкурсі відібрали 100 активних бібліотек , які поповняться новими книгами у межах премії. Ми дякуємо всім меценатам та небайдужим, завдяки кому це стало можливим. Також дякуємо компанії «Нова пошта», яка допоможе ці книги доставити в обрані бібліотеки”, – зазначив співзасновник БФ Бібліотечна країна, директор Корпорації “Ранок” Віктор Круглов, під час церемонії нагородження переможців Премії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: