09:09, 29 Квітня 2020

Володимир-волинці на третитину менше сплатять за тепло та гарячу воду у квітні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу” КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за квітень 2020 року за послуги з централізованого опалення (на 32,4 %) та централізованого постачання гарячої води (на 30,2 %) для населення.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Підставою для проведення перерахунку є зменшення ціни природного газу порівняно з ціною, яка врахована в тарифах. Так, ціна природного газу у квітні 2020 року становить 2897,00 грн./тис.м3 без ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу). У чинних тарифах врахована ціна природного газу 6235,51 грн./тис.м3 без ПДВ.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою: С = (1 – К) х П, де К – коефіцієнт перерахунку, П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці за чинними тарифами.

Коефіцієнт перерахунку за квітень 2020 року:

-плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,676 (зменшення нарахування на 32,4 %)

-плата за послугу з централізованого постачання гарячої води: К = 0,698 (зменшення нарахування на 30,2 %)

Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: