23:24, 05 Травня 2022

Володимир відвідала делегація із Польщі

5 травня міський голова Ігор Пальонка зустрівся  з делегацією з Польщі, до складу якої увійшли представники Кентшинського повіту.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

На зустрічі зі старостою Кентшинського повіту Міхалом Кохановскі та його колегами Артуром Анджеєвскі та Матеушем Лаховскі також були присутні заступник міського голови Андрій Гудим та начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець. Ігор Пальонка подякував гостям, які в непростий для України час приїхали до Володимира та привезли гуманітарну допомогу – набори інструментів для військової техніки  та одяг для наших захисників.

У ході зустрічі з представниками  Кентшинського повіту, який уже багато років є партнером громади, обговорили низку питань життєдіяльності міста в умовах війни. Подальшу співпрацю міська влада вбачає у сферах охорони здоров’я та молодіжної політики та спорту, а також  у забезпеченні захисників та вимушених переселенців необхідною підтримкою.

Делегати також навідалися у координаційний центр гуманітарної допомоги, оглянули місця проживання тимчасово переміщених осіб, здійснили візит до  Центру позашкільної освіти та ЗДО «Казка», ознайомилися зі станом підготовки укриттів у ТМО та його роботою в умовах воєнного стану. Окрім цього, оглянули польські гості МЦФЗН «Спорт для всіх» та ліцей «Центр освіти».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: