19:56, 30 Січня 2019

Волинянкам розповіли про роль жінки на ринку праці

Жінкам, які перебувають на обліку в Луцькому міському центрі зайнятості, провели семінар «Жінка на ринку праці». 

Про це повідомляє прес-служба міського центру зайнятості.

В роботі семінару прийняли участь працівники Головного управління обласного Пенсійного фонду України у Волинській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  у Волинській області.

Метою заходу було обговорення позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у визначенні професійних планів, побудови стратегії пошуку роботи, а також ознайомлення жінок із деякими нормами пенсійного законодавства, ознайомлення щодо правової допомоги, в тому числі у випадку домашнього насильства.

В ході семінару з присутніми детально обговорено наслідки зарплати в «конверті»,  можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонд України, переваги створення  особистого кабінету користувача, функції Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

По завершенню семінару всі учасники отримати інформаційні матеріали: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», «Протидія домашньому насильству», «Зарплата «у конверті» – життя без гарантій».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: