18:30, 25 Червня 2018

Волинянка здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності

І місце у 3-му фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» виборола методист Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Ольга Яцюк, яка представляла туристсько-краєзнавчий напрям позашкільної освіти.

Конкурс відбувся 20–22 червня 2018 року в місті Києві на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. На 3-й фінальний етап відібрали 39 кращих учасників із 131 – переможців І-го туру Всеукраїнського конкурсу з різних регіонів України, які представляли свої позашкільні навчальні заклади з туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, дослідницько-експериментального, еколого-натуралістичного, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямів, – повідомляє прес-служба ЦТСЕ.

Два дні відбувались конкурсні випробування, де учасники демонстрували свою фахову майстерність, презентували  використання науково-методичних ідей та технологій у своїй роботі, інноваційні підходи у діяльності свого позашкільного закладу.

У підсумку теоретико-практичних батлів беззаперечним переможцем в туристсько-краєзнавчому напрямку і стала лучанка Ольга Яцюк. У цьому році Ольга Яцюк отримала державну відомчу відзнаку – відмінник освіти України. І це звання цілковито підтвердила на практиці.

Урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу відбулось 22 червня в актовій залі Міністерства освіти і науки України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: