21:25, 19 Березня 2019

Волинянка виборола медаль на престижних міжнародних змаганнях з боксу

Волинянка вкотре підтвердила своє високе реноме на престижних міжнародних змаганнях з боксу серед жінок.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

В Астані (Казахстан) з 12 по 16 березня проходив Кубок держав СНГ з боксу серед жінок на призи заслуженого майстра спорту Марини Бульнової.

У змаганнях взяли участь майже 90 найсильніших спортсменок  з Казахстану, Узбекистану, України,  Росії та Монголії.

У складі збірної України виступала ковельчанка, заслужений майстер спорту, учасниця Олімпійських  ігор в Ріо-де-Женейро  Тетяна Коб (тренер Віктор Рогатін).

У олімпійській  ваговій категорії 51 кг у двох поєдинках Таня перемогла спортсменок з Монголії та Казахстану. Лише у фіналі поступилась двократній чемпіонці світу, восьмикратній чемпіонці Азії Назим Козимбай (Казахстан) та здобула друге місце.

За підсумками змагань збірна жіноча команда України (10 чол) виборола 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди і в загальному заліку посіла 2 місце.