21:55, 30 Березня 2019

Волинянка, мама двох донечок, просить допомоги остаточно перемогти хворобу

Онкохвора мама двох донечок з Нововолинська Тетяна Куценко уже сім місяців бореться з хворобою і результати позитивні. Жінка просить допомогти їй зібрати кошти, аби остаточно подолати хворобу. 

Про це вона пише у “Фейсбук-спільноті” «Збір коштів Таня Куценко».

“Знаю, що “Фейсбук” переповнений проханнями про допомогу, але маю надію, що знайдуться люди, які підтримають. У мене метастази, 4 стадія, але постійна від початку лікування позитивна динаміка. З 5 пухлин різних за розмірами в печінці, залишилася одна 12 на 10 мм, яка була на початку 50 мм. Це дуже успішне лікування. Ще трішки і я надіюсь і ця пухлина теж зникне.

На жаль, відповідь Міністерства охорони здоров’я України така, що якщо вони будуть закупляти цей препарат”Ібранс”, то це призведе до соціальної нерівності між такими пацієнтами, як я. А я так хочу ЖИТИ. В першу чергу для своїх дівчаток.

“Ібранс” коштує 43000 в місяць. Проведені ним клінічні дослідження в Україні “PALOMA 1-3” дають мені ВІРУ на майбутнє з моєю родиною. Нарешті всі мої болі відступили. Препарат діє. Історія моєї боротьби в мене на сторінці. Я змучена після хімій, набрала 15 кг, поганий став зір, прийшлося позбутися декілька зубів через проблеми з яснами після хімій, але тепер почавши 6 курс “Ібрансу”, я готова перемогти, зцілитися і Бог мені допоможе!”, – йдеться у дописі

Картку “Приватбанку” 4149 4991 1968 3579 або 5168 7573 3034 6836 Куценко Тетяна Валеріївна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: