18:18, 04 Травня 2018

Волинянин – переможець Міжнародного конкурсу молодих зварників

У квітні цього року в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся ХХІІ Міжнародний конкурс молодих зварників «Золотий кубок Лінде», участь у якому взяли представники Чехії, Словаччини, Німеччини та України. Зокрема, до складу української команди, сформованої Товариством Зварників, увійшло шестеро учнів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківська, Луцька, Дніпра та Кременчуга.

Про це повідомляє управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Варто зазначити, що конкурс проходив у п’яти номінаціях: «Ручне дугове зварювання», «Механізоване зварювання плавким електродом», «Зварювання неплавким електродом», «Газове зварювання», «Ручне зварювання на зварювальному тренажері».

Тож в номінації «Ручне зварювання на зварювальному тренажері» нашу країну на конкурсі представляв учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури Іван Войтович. За якісне виконання зварного шва та за найбільшу кількість набраних балів він посів І-ше місце. Відтак, учня нагороджено дипломом та цінним подарунком – зварювальним апаратом “EWM Pico 160 cel puls”.

До слова, це не перша перемога Івана Войтовича: на Всеукраїнському конкурсі  професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2017» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у міжнародному форматі у номінації «Зварювальні роботи»  хлопець теж здобув І-ше місце.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: