23:36, 14 Травня 2019

Волиняни здобули перемогу на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

В м. Житомир з 6 по 10 травня 2019 року відбулася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді. Збірну Волинської області представляли спортсмени Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє відділ з питань фізичної культури та спорту на сайті Волинської ОДА.

Масштабну спортивну подію організували Міністерство оборони України, Міністерство молоді та спорту України та громадська організація «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств».

В ході спартакіади за чемпіонські титули змагалися 20 команд учасниць  з більшості областей України. Всього понад 200 юнаків прибули на даний захід.

Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени змагались у таких видах як:  біг 100 м, подолання смуги перешкод (ЗКВ – загальна контрольна вправа), метання гранати Ф-1 на дальність, біг на 1500 м, стрільба з  пневматичної гвинтівки, плавання на 50 м, підтягування на перекладині.

В підсумку  змагань п’ятий рік поспіль перше місце у командному заліку виборола команда Волинської області, друге місце посіла команда м. Київ та третє – команда Дніпропетровської області. В особистому заліку чемпіоном змагань став представник команди Волинської області Соловянчик Максим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: