12:38, 16 Липня 2019

Волиняни здобули нагороди у змаганнях із французького боксу

14 липня Мелітополь у прямому значенні перетворився на столицю чемпіонів французького боксу. Адже протягом 11-14 липня тут проходив чемпіонат з французького боксу Сават серед дорослих, юнаків кадетів та юніорів у розділі «Ассо».

Про це повідомили у відділі питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

Зазначають, що дисципліна вже понад сімдесят років культивується у багатьох країнах світу і Українські спортсмени теж зробили вагомий внесок у її розвиток як на теренах, так і за кордоном.

Так от, серед усіх заявлених учасників Мелітопольського чемпіонату, перемога усміхнулася і нашим землякам. Ми надзвичайно горді за атлетів, адже всі вони є учнями  КЗ «ДЮСШ № 2» міста Луцька.

Вже знана своїми перемогами на вітчизняних кікбосингових рингах Анастасія Коновальчук завоювала 1 місце у категорії 52 кг, розділ «Ассо», увійшла до складу збірної команди України та отримала можливість виступити на чемпіонаті Європи, який відбудеться цього річ в Італії.

Не поступилися суперникам і хлопці, зокрема, Владислав Капиш завоював 2 місце у категорії 56 кг, Назар Костюк виборов 2 призове у категорії 40 кг та Олександр Ласкавий посів третє місце у категорії 70 кг. Тренує переможців Микола Мордик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: