13:59, 10 Серпня 2018

Волиняни здійснили онлайн 65 % платежів за газ

За півроку через онлайн-платежі волинські споживачі вже розрахувались за газ на загальну суму майже 250 млн грн. Тепер кожен другий  абонент оплачує цю комунальну послугу за допомогою інтернету. Онлайн-користувачі обирають комфортні онлайн-платежі, а головна перевага цього способу розрахунку – зручність.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

ТОВ «Волиньгаз Збут» постійно розширює доступ до різних онлайн-сервісів для оплати за газ, бо споживачі дедалі більше цінують оперативність, зручність, безпечність та комфорт.

На сьогодні лідерами онлайн-платежів  за газ в області є інтернет-банки “Приват24” та “Ощад24”. Торік у листопаді відбувся повноцінний запуск платіжної системи “EasyPay”. А вже цього року, наприкінці березня, для клієнтів  ТОВ “Волиньгаз Збут”, які мають Особистий кабінет на сайті “104.ua”, є можливість миттєвої оплати за газ через платформу “MasterPass”. Ця послуга доступна у понад 100 країнах світу.

«Ера кишенькових смартфонів вчить наших споживачів і за газ оплачувати онлайн. Платформа “MasterPass” є електронним гаманцем, за допомогою якого можна розрахуватися в інтернеті без введення реквізитів платіжних карток (номери та терміну дії). Технологію забезпечує сервіс онлайн-платежів “iPay.ua”, – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз  Збут» Микола Тищук. – Він дає можливість платити за будь-які послуги, не виходячи з дому чи офісу, зокрема, й за блакитне паливо, – зручно та швидко. Для цього необхідно лише мати під рукою банківську карту або знати напам’ять її номер. Важливо, що нова технологія не вимагає щораз нового введення реквізитів банківської карти».

Онлайн-сервіс Особистий кабінет на сайті “104.ua” функціонує більше двох років. Цей майданчик є універсальним, бо  дозволяє українським споживачам не тільки платити за газ, але й управляти своїм особовим рахунком. Зокрема, контролювати витрати на газ, відслідковувати історію платежів, бачити нарахування по субсидії, завантажувати квитанції, крім того – отримувати всю необхідну інформацію про газопостачання та консультації фахівців.

Пік реєстрації клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» в Особистому кабінеті на сайті “104.ua” фахівці газопостачальної компанії зафіксували в грудні  2017 року. Саме першого місяця зими майже 2 тис. споживачів газу з Волині стали новими користувачами веб-ресурсу. Загалом, торік більше 11 тис. волинян отримали можливість керувати своїм особистим рахунком в режимі онлайн, а за два роки – 40 тис.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: