11:30, 15 Лютого 2018

Волиняни задекларували понад 63 мільйони минулорічних доходів

Більше тисячі волинян вже відвідали Центри обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях Волині, та прозвітувалися про отримані торік доходи. За останніми даними 1021 громадянин задекларував 63 мільйони 624 тисячі гривень доходів за 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

Із загальної кількості декларантів 318 громадян визначили до сплати 1,0 мільйон гривень ПДФО та 242 тисячі гривень військового збору.

«Практика свідомого та відповідального декларування доходів та, відповідно, сплати податків, що давно утвердилася в європейських країнах, у нас проходить процес становлення. Тому дякуємо кожному, хто декларуючи доходи, робить свій індивідуальний внесок в добробут держави», – зазначає в.о начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що економічний успіх європейських країн був би неможливий без усвідомлення кожним громадянином важливості чесного декларування доходів.

«Наступний крок – це обов’язкова сплата податків. Лише дотримуючись такого алгоритму наша країна може побудувати справді європейське суспільство», – підсумував Віталій Чуй.

Тож в ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що  громадянам,  котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплатили податки, варто обов’язково спланувати візит до податкової інспекції до 1 травня 2018 року з тим, щоб виконати конституційний обов’язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Цього року таку декларацію подають за оновленою формою, яку можна отримати у фахівців Центрів обслуговування платників.

Фіскали звертають увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

– доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

– доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

– спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

– доходи від продажу інвестиційних активів;

– іноземні доходи.

З графіком роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: