11:46, 27 Травня 2019

Волиняни все частіше стають жертвами інтернет-шахраїв

Купівля чи продаж товару через інтернет – річ звична, але не позбавлена ризиків. На жаль, попри роз’яснювальну роботу правоохоронців, волиняни чи не щодня стають жертвами шахраїв, які продають неіснуючі товари, вимагаючи за них передоплату.

Про це повідомили на сайті Прокуратури Волинської області.

Маючи намір купити скутер, пропозицію про продаж якого виставили на популярному сайті, мешканець Луцька перерахував на рахунок дурисвітів понад 5,5 тис. грн. Майже 3 тис. грн. позбувся в такий самий спосіб лучанин, бажаючи купити за привабливою ціною автозапчастини.

Намагаючись винайняти житло в обласному центрі, волинянка перерахувала завдаток у сумі 1,5 тис. грн. “власникам квартири”, які виставили в інтернеті оголошення про здачу її в оренду. Жінку спокусили гарні фото, дешева ціна та ще і “орендодавці” у телефонних розмовах переконували, що квартирою цікавиться багато клієнтів – і, не давши завдатку, можливість можна втратити.

Звісно, після отримання коштів, шахраї  більше на зв’язок із покупцями та орендаркою не виходили.

Прокуратура Волині укотре звертається до волинян з проханням бути уважними та обережними, купуючи товари або винаймаючи житло через інтернет, в жодному разі не здійснювати оплату за товар або послугу шляхом перерахунку безготівкових коштів, а замовляти товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачувати його. Бажаючи ж винайняти квартиру – зустрічайтеся із власниками житла, оглядайте його, укладайте договір оренди – й лише після цього оплачуйте.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: