16:06, 14 Серпня 2018

Волиняни спрямували на потреби армії понад 145 мільйонів гривень

Протягом січня–липня 2018 року на Волині сплачено 145,2 мільйона гривень військового збору. Це на 30 відсотків більше минулорічного показника за аналогічний період.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

Оскільки військовий збір справляється з легально виплачених доходів, то в ГУ ДФС у Волинській області акцентують увагу працедавців на важливості повної  легальної оплати праці.

«Стабільний ріст надходжень військового збору, безумовно, пов’язаний з підвищенням стандартів оплати праці. Разом з тим, варто особливо відзначити надзвичайно відповідальну позицію більшості волинських працедавців, котрі не лише гідно оплачують працю своїх найманих працівників, а й своєчасно перераховують передбачені законом податки до бюджету. Завдяки сумлінню таких представників соціально відповідального бізнесу національна армія отримує належне фінансування, а громадяни можуть розраховувати на соціальні виплати в майбутньому», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що кожен, хто отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону держави.

«Сплачені податки – це реальний захист нашої незалежності, безпека близьких та рідних нам людей. Тому звертаємося до тих представників підприємництва, котрі допускають випадки тіньової зайнятості, не оптимізувати витрати за рахунок соціального захисту своїх працівників та національної безпеки», – наголосила Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: