12:48, 05 Лютого 2018

Волиняни сплатили понад півмільярда гривень податкових платежів

У січні 2018 року на Волині до бюджетів усіх рівнів спрямували 507,4 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС у Волинській області. Це на 105,9 мільйона гривень більше проти січня минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

«Перший податковий позитив нового фінансового року – плюс 26,4 % сплачених податків до січня 2017 року. Для традиційно не надто економічно активного першого місяця такий ріст надходжень – це вагомий позитив, якого досягнули шляхом покращення процесу адміністрування та завдяки налагодженому діалогу з представниками сумлінного бізнесу», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, підсумки виконання бюджетів за 2017 рік та перший податковий успіх цього року дозволяють прогнозувати такі ж позитивні тенденції на майбутнє.

Платники податків Волині у перший місяць 2018 року спрямували до загального фонду держбюджету на 20,1 % податкових платежів більше проти січня 2017 року. Місцеві бюджети теж отримали на 32,1 % податків більше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: