22:29, 27 Лютого 2019

Волиняни – на з’їзді православної молоді

Духовенство та юні парафіяни з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяли участь у Всеукраїнському з’їзді в Київській православній богословській академії.

Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Єпархію представили: інспектор з місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк, священики Луцького районного деканату протоієреї Олег Чвир та Іван Гуреєв, студенти Волинської православної богословської академії, члени парафіяльних молодіжних братств.

Цьогорічний з’їзд, темою якого є «Молодість – хвиля, що здіймається. Позаду вітер, попереду скелі», організувало Синодальне управління у справах молоді. У ньому взяли участь Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, інші архієреї, голова цього управління архімандрит Макарій, духовенство та численна молодь.

Після пленарного засідання відбулась робота в секціях, потім – концерт. Також слухали презентацію організації «Пласт».

Представники нашої єпархії, як зазначив отець Юрій Близнюк, взяли участь у всіх секціях, де обговорювались важливі питання сьогодення. Говорили про незалежність, Томос, чистоту дошлюбних стосунків, про активну молодь та молодіжні організації, недільні школи, про життя без обману і про шлях до Бога. На завершення першого дня делегати з’їзду взяли участь у Вечірній у Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Теперішнє молоде покоління, як зазначалось на цьому заході, постійно рухається вперед, усвідомлюючи, що саме вони формуватимуть майбутнє України. Тож сьогодні дуже важливо покладатись на молодь, на їх ідеї. Адже молода людина весь час самореалізовується. Її можна порівняти із «хвилею, що здіймається». Тільки молодь може зробити нашу державу кращою, міцнішою. Тож у Православній Церкві України молодіжний рух треба всіляко підтримувати і допомагати розвиватись надалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: