19:27, 14 Грудня 2018

Волиняни можуть придбати автомобілі «Volkswagen» на особливих кредитних умовах 

У сучасному динамічному світі автомобіль – необхідний засіб пересування. Аби зробити покупку авто доступнішою, на Волині “ПриватБанк” спільно з автосалоном “Volkswagen” запровадили регіональну програму кредитування.

Про це повідомляє прес-служба банку.

“ПриватБанк” кредитує покупку автомобілів на термін до 7 років. Максимальна сума кредиту – 800 тисяч гривень. Мінімальний початковий внесок становить 10 %. А за умови сплати першого внеску від 25 % довідки про доходи не потрібно.

“ПриватБанк” та автосалон “Volkswagen” запровадили особливі умови кредитування авто. Так, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску, відсоткова ставка буде становити від 0,01 % до 14,8 % річних. Усі ставки фіксовані і не змінюються протягом усього періоду кредитування.

“ПриватБанк” пропонує мінімальну відсоткову ставку – від 0,01 % та зручне і швидке оформлення. Рішення про надання кредиту ухвалюється буквально за кілька хвилин, після чого банк займається оформленням документів. Ще одна перевага – кредит можна погасити достроково без жодних додаткових комісій”, – розповів керівник напрямку “Споживче кредитування” Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Олександр Мамчич.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до будь-якого відділення “ПриватБанку” на Волині або за телефонами (095) 200 32 89; (067) 715 19 40 (Ігор Хоровець).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: