20:07, 26 Лютого 2018

Волиняни можуть купити будинок у кредит на вигідних умовах

Торік “ПриватБанк” відновив програму іпотечного кредитування. А цьогоріч у кредит можна придбати не тільки квартири, але й приватні будинки.

Про це повідомила прес-служба банку.

Можливості програми “Житло в кредит” від “ПриватБанку” розширилися. Відтепер клієнти можуть оформити іпотеку не тільки на квартири, але й на приватні будинки та садиби.

Кредит можна взяти на термін до 20 років. Відсоткова ставка фіксована: 17,9 % річних на житло на первинному ринку, 19,9 % річних – на вторинному ринку. Перший внесок становить від 35 % вартості помешкання.

“ПриватБанк” завжди йде на зустріч клієнтам. Тепер ми кредитуємо приватні садиби – на вигідних та прозорих умовах, із фіксованою відсотковою ставкою та можливістю дострокового погашення. Фахівці банку оперативно допоможуть із оформленням усіх необхідних документів, тому процес купівлі житла буде швидким і комфортним”, – розповів керівник напрямку “Споживче кредитування” Олександр Мамчич.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування житла можна звертатися до будь-якого відділення “ПриватБанку” на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: