15:32, 05 Квітня 2019

Волинянам проведуть безплатні аналізи на холестерин

Скринінгові обстеження триватимуть упродовж тижня.

Про це повідомляють організатори.

Аби прожити багато чудових років без недуг, людям вкрай важливо запобігати виникненню тих хвороб, які залежать від способу життя. А ще – регулярно з профілактичною метою приходити до лікаря та здавати аналізи на основні показники.

Відслідковувати холестерин – це запобігати виникненню проблем із серцем і судинами. І завдяки субпроекту “World Bank Ukraine” «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» краяни зможуть зроби це безкоштовно з 13 до 19 квітня 2019 року. Адже за кошти позики для амбулаторій загальної практики придбали біохімічні аналізатори крові та тест-смужки для них для вимірювання рівня холестерину. Певну кількість тестів усі центри первинної медичної допомоги краю використають для проведення скринінгового дослідження вмісту загального холестерину в крові серед населення. Усі інші – для обстежень пацієнтів під час їхніх візитів до амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Докладніше про те, за якою адресою з 15 до 19 квітня й у яких населених пунктах можна буде зробити ці дослідження, повідомлять наступного тижня.

Лучан і гостей міста запрошують для проведення скринінгового дослідження вмісту загального холестерину в крові на захід, присвячений Всесвітньому дню здоров’я, який проведе 13 квітня 2019 року Волинський обласний центром здоров’я в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: