18:05, 10 Травня 2018

Волинянам пропонують застрахувати здоров’я

Здоров’я – найцінніше, що є у кожної людини. “ПриватБанк” пропонує застрахувати себе від недуг та фінансових витрат на їх лікування.

Про це повідомляє прес-служба банку.

“ПриватБанк” запустив нову програму страхування здоров’я. Вона передбачає грошову компенсацію у випадку хвороби. До страхових випадків входить понад 150 недуг, зокрема й критичних, які не покриваються традиційними страховками: цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз, онкологічні захворювання тощо.

Щомісячний платіж становить від 50 гривень. Страхова сума – від 50 тисяч до 100 тисяч гривень.

Щоб отримати гроші за страховкою, клієнту потрібно подзвонити за номером 3700 і повідомити, що страховий випадок настав. Упродовж двох днів після завершення лікування необхідно лишити заявку (на сайті, через Інтернет-банк “Приват24” або у будь-якому відділенні) та надати відповідні документи. Рішення про виплату коштів приймається упродовж одного дня.

Страховку можна оформити як на дорослого віком до 69 років, так і на дитину від 1 року.

“Нині медичні послуги – недешеві. Тим більше, якщо хвороба серйозна і потребує довгого і складного лікування. На жаль, недуги трапляються несподівано. Тому “ПриватБанк” пропонує страхування здоров’я. Звісно, страховка не захистить від хвороби, зате суттєво полегшить фінансове навантаження у випадку, коли організм дав збій”, – зазначив керівник Бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Олександр Нерук.

За роз’ясненнями і консультаціями можна звернутися у будь-яке відділення “ПриватБанку” на Волині. Працівники нададуть усю необхідну інформацію і оформлять страховий поліс.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: