13:13, 16 Вересня 2018

Волинянам пропонують автомобілі «Renault» в кредит на особливих умовах

Жителі Волині мають змогу придбати нові автомобілі “Renault” на акційних умовах — від 1 % річних. Завдяки партнерській угоді між “ПриватБанком” та автосалоном “Renault” клієнти фінустанови зможуть купити авто в кредит із мінімальними відсотками.

Про це повідомили у прес-службі банку.

Спільна програма “ПриватБанку” та  “Renault” передбачає кредитування на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту — 800 тисяч гривень. Мінімальний початковий внесок — 10 %. А за умови першого внеску від 25 % довідка про доходи не потрібна.

Для охочих придбати автомобіль “Renault” “ПриватБанк” спільно з автосалоном пропонують особливі відсоткові ставки — від 1 % до 12,5 % річних залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту.

“ПриватБанк пропонує найвигідніші умови на ринку. Це не тільки найнижча відсоткова ставка – від 1 %, але й швидкість оформлення. Кредитне рішення ухвалюється за 2 хвилини, після чого фахівці банку самі  оформлюють документи та вирішують необхідні формальності. Важливо, що кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій”, — пояснив керівник напрямку “Споживче кредитування” Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Олександр Мамчич.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині або за телефонами (095) 200 32 89; (067) 715 19 40 (Ігор Хоровець).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: