16:10, 03 Квітня 2019

Волинянам дали поради, чому не варто купувати житловий будинок

Менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч розповів, чому інколи не варто купувати житловий будинок.

«Якщо Ви з розряду чоловіків (або дружин таких чоловіків), які на два цвяха відіб’ють три пальці, а ще – Ви не власник успішного бізнесу з віддаленим доступом, тоді однозначно перемикайтеся на альтернативи», – зазначає Дмитро.

І ось чому:

 – Будинок тягне гроші. Або з кайфом і усвідомлено їх витрачаєш, або постійно буде «непередбачена стаття витрат».

 – Будинок тягне сили. Все куплене для будинку потрібно прикрутити, встановити, вкопати.

 – У будинку більше дурять. Без довіреного будівельника/архітектора Ви дуже і дуже ризикуєте. У забудовника багатоквартирної новобудови багато очей і регламентів, а от хто будує приватні будинки, які від самого початку передбачені для подальшого продажу?

 – Будинку потрібен автомобіль (часто – і не один). Є будинки біля автомагістралей і зупинок громадського транспорту, але кому такі потрібні? А є шикарні маєтки в лісі, але тоді без власної машини свій прожиток потрібно планувати як мінімум на тиждень вперед. Повірте, з автомобілем будь-яка нерухомість знаходить нові фарби, і Ви зможете підібрати дійсно цікавий варіант.

 – У будинку потрібні…нерви. У темному будинку на першому поверсі в кухні стукає незачинене вікно, у підвалі щось гуде, а лампочка моргає в стилі саспенс? Повірте, банальні ситуації, про які навіть не замислюєшся в багатоквартирному «мурашнику», у приватному будинку викликають справжнісінький трепет.

Тому, якщо хочете “поменше сусідів”, “свою землю”, “свіже повітря”, “спокійно ставити машину”, але не хочете “полагодити опалення”, “розчистити сніг”, “прогулятися 2 км до найближчого магазину” і т.д. – є купа альтернативних варіантів, які зроблять Вас щасливішими, без зайвих побічних ефектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: