21:49, 14 Грудня 2018

Волинян закликають до новорічно-різдвяних святкувань купляти легальний алкоголь

Продукція, що перебуває в легальному обігу, відповідає стандартам якості та не зашкодить життю і здоров’ю споживачів за умови помірного споживання. Окрім того, лише легальний продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів, обсяги придбання якого зростають у переддень новорічно-різдвяних свят, поповнює бюджет, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.  

«Застерігаємо громадян від придбання та споживання лікеро-горілчаної продукції у сумнівних місцях чи без марок акцизного податку вставленого зразка. Такий сурогатний продукт – пряма загроза життю та здоров’ю. Окрім того, продавець такої продукції не виконує своїх зобов’язань перед бюджетом. А це означає, що кожен, хто придбав спиртне сумнівної якості, ризикує життям та здоров’ям, сприяючи ще й втратам бюджетів», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Отже, громадяни мають право перевірити наявність ліцензії для реалізації підакцизної продукції, марки акцизного податку встановленого  зразка на пропонованому товарі та факт відображення у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу. Власне ці три складові убезпечать від шкідливого сурогату.

«Оскільки сплачена сума роздрібного акцизу, що відображається у фіскальному чеку, спрямовується винятково до місцевих бюджетів, то просимо волинян подбати не лише про святковий стіл, а й власну безпеку та інтереси громади. Зверну Вашу увагу, що цього року легальна реалізація підакцизної продукції додала місцевим бюджетам майже 108 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації. Це кошти, сплачені кожним споживачем задля добробуту громади», – підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити  за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: