11:02, 02 Березня 2018

Волинян закликають дбати про належний протипожежний стан власних осель

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у побуті, рятувальники  закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки. 

Про це повідомляє УДСНС України у Волинській області.

Так, 1 березня з метою попередження виникнення пожеж  та загибелі на них людей у сільських населених пунктах Нудиже, Черемошна Воля та Мшанець Головненської об’єднаної територіальної громади Любомльського району рятувальники спільно із працівниками соціального захисту здійснили відпрацювання житлового сектору.

Під час обходу обійсть селян працівники ДСНС наголосили на правилах безпечного використання приладів опалення у холодну пору року, попередили про загрозу переохолодження та обмороження, заборону виходу на кригу дітям тощо.

Та особливу увагу під час відпрацювання житлового сектору фахівці служби “101” звернули на помешкання, де проживають одинокі громадяни літнього віку, багатодітні  сім’ї, інші соціально-незахищені верстви населення. Оскільки взимку, рятуючись від холоду, старенькі та одинокі бабусі можуть просто забути про безпеку. І будь-яка несправність в електромережі або найменше порушення правил експлуатації печей чи використання саморобних електрообігрівачів рано чи пізно призводить до пожежі і трагедій на них.

Для того, аби не трапилося лихо, необхідно пам’ятати, що холодної пори року та активного обігріву помешкань однією з нагальних проблем є зношеність електричних мереж, які не витримують навантаження від сучасних електроприладів і горять, запалюючи все у будинку.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: