15:14, 05 Лютого 2018

Волинян закликають бути обережними на льоду

На Волині продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з рибалками, під час якої рятувальники закликають покинути небезпечні зони на річці Стир, а також на ставках на озерах області. Через значний сніговий білий покрив незамерзлих водойм є небезпека провалитися під крижану воду, а тому аби не допустити трагедії працівники ДСНС нагадують волинянам правила поведінки на льоду.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Існують універсальні правила безпечної поведінки на льоду. Найперше взагалі не виходити на крижані водойми. Рибалкам потрібно знати: не можна пробивати поруч бага­то ополонок, не збиратися великими групами в одному місці, не пробивати ополонок на переправах, не ловити рибу біля вимоїн, завжди мати біля себе  палицю, міцну мотузку завдовжки 10-20 м, рятувальний жилет та  не вирушати на лід в стані алкогольного сп’яніння – це притуплює відчуття небезпеки. А ще варто відмовитися від нічної рибалки – у нічний час доби дуже складно знайти місце знаходження відчайдухів, котрі заради риби, ризикують життям.

УДСНС України у Волинській області закликає  любителів зимової риболовлі відмовитися від виходу на тонку кригу сьогодні, аби не допустити трагедії у власних родинах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: