21:18, 05 Червня 2019

Волинян штрафуватимуть за жорстоке поводження з дикими тваринами

На Волині жорстоке поводження з дикими тваринами – явище непоодиноке. Часом, власники у погоні за високими прибутками  забувають про нормальні умови утримання тих, за кого, здавалося б, мали нести цілковиту відповідальність.

Про це інформує Держекоінспекції Волинської області.

За жорстоке поводження з дикими тваринами — знущання над ними, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, передбачили притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 89 КУпАП з накладанням штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Відповідно до ст. 299 Кримінального кодексу України за жорстоке поводження з тваринами на осіб причетних до даного дійства накладається арешт, або громадянин може бути позбавлений волі на термін від 3 до 5 років в залежності від тяжкості скоєння даного порушення.

Державна екологічна інспекція Волинської області  просить громадян, що стали свідками жорстокого поводження з дикими тваринами, або утримання таких тварин в неналежних умовах – одразу ж повідомляти про побачене .

Телефон гарячої лінії Держекоінспекції Волинської області: (0332) 72-33-96.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: