09:11, 06 Квітня 2019

Маленькому волиняну потрібно 72 тисячі доларів на лікування в Китаї

Волинянка більше 4 років бореться за життя свого сина. Хлопчик переніс операцію, пересадку печінки. Зараз родина просить усіх небайдужих допомогти зібрати 72 тисячі доларів на операцію в Китаї.

Про це повідомила мама Ольга Роїк.

Позаду в Ромчика пересадка печінки, зупинка серця на 10 хвилин, набряк мозку, кома, крововилив. Слова лікарів: дитина не зможе сама дихати, ковтати, та й взагалі не давали шансів на довге життя.

«Життя синочка – це з самого народження боротьба. У три місяці операція. В 11 місяців пересадка печінки за кордоном, на яку нам збирала вся Україна, і не тільки… Кома два тижні, зупинка серця на 10 хв. Вирок – дитина не житиме.

Через рік в Україні температура 40 – крововилив. Операція на голові. Лікарі казали не перенесе операції – переніс. Зараз є зміни хоч і маленькі, але є. Синочок сам почав дихати, зняли трахеостому з шиї. Почав їсти мелену їжу. Медики зняли гастростому. Ми раз в два місяці проходимо реабілітацію в Львові, невролога, ЕЕГ, МРТ і ще багато іншого. Ідуть немалі кошти.

Я дізналася про хорошу клініку в Китаї, яка лікує уражений мозок. Бачила діток з великими результатами. Дехто сказав перше слово мама. Це єдиний наш шанс покращити стан дитини. Тому, що ми зможемо зробити операцію в Варшаві по закриттю брюшної стінки (зашиття м’язів живота), яку зашивають рік після пересадки печінки. А так, як Ромчик переніс зупинку серця на 10 хв. Він не перенесе операцію, яка триває 6 годин. Тому в нас один шанс на клініку в Китаї, бо таких клінік немає в Україні. За весь курс потрібно 72 тисячі доларів. Це не підйомна сума для нас. Тому звертаємося до всіх по допомогу», – зазначає мама хлопчика.

Реквізити для надання допомоги: 5168 7573 9487 3857 Роїк Ольга (мама).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: