17:40, 03 Лютого 2018

Волинян кличуть в екопохід

Волинян запрошують до участі в одноденній пішій прогулянці «Вода, що об’єднує все», яка приурочена до Всесвітнього дня водно-болотяних угідь.

Про це повідомляють організатори.

Похід відбудеться у суботу, 10 лютого 2018 року.

Маршрут пролягатиме територією Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», а саме через Горинські крутосхили – екостежку біля санаторію «Пролісок» – водосховище на річці Путилівка – затоплену заплаву біля села Мочулки – рекреаційний пункт «Холодок» – джерело в селі Грем’яче.

“Ми відвідаємо одне з найцікавіших місць національного парку – комплексну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Горинські крутосхили», котра підносяться над річкою на 12 метрів, дуб-«пізанську вежу», який тримає цілий схил, побачимо «ідеальні дерева», пройдемося заплавою річки Путилівка – унікальним місцем з найрізноманітнішим за видовим складом колоніальним гніздуванням водно-болотних птахів на території КНПП “Цуманська Пуща”. На завершення – погріємося біля вогнища на рекреаційному пункті та наберемо води з крутого джерела”, – обіцяють організатори.

Протяжність маршруту – 8–11 кілометрів.

Для доїзду до точки старту та повернення до Луцька замовлять бус.

Виїзд – о 8:00 з Луцька, повернення назад – о 18:00.

Місце збору повідомлять зареєстрованим учасникам.

“Похід проходитиме по пересічній місцевості, обов’язково мати розношене трекінгове взуття” – наголошують організатори.

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: