14:40, 05 Грудня 2018

Волинську митницю відвідав Представник митної служби Посольства Німеччини

В автомобільних пунктах пропуску через державний кордон України, які відносяться до зони діяльності Волинської митниці ДФС, побувала іноземна делегація на чолі з Представником митної служби в Україні та Республіці Молдова Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Митного аташе Посольства ФРН Хайка Вільда цікавили завдання та особливості роботи митних постів в Ягодині та Устилузі. Візит мав ознайомлювальний характер.

Посадові особи Волинської митниці презентували її роботу загалом, включаючи українсько-польську та українсько-білоруську ділянки кордону, а також надали дипломату відповіді на його уточнюючі запитання про організацію протидії контрабанді та митним правопорушенням, захист прав інтелектуальної власності на кордоні з Євросоюзом.

Хайко Вільд також позитивно оцінив ініціативи ДФС України щодо оснащення пункту пропуску Ягодин додатковим модернізованим обладнанням для контролю за переміщенням товарів. Нагадаємо, у цьому пункті пропуску добігають до завершення будівельні роботи зі встановлення нового сканера та вагових комплексів поосьового зважування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: