13:05, 01 Березня 2018

Волинський прокурор, якого звільнили у 2014-му, через суд поновився на посаді

Київський апеляційний адміністративний суд поновив Анатолія Коцуру на посаді прокурора Волинської області.

Про це йдеться у постанові колегії суддів під головуванням судді Бєлової, – повідомляє IA “ZIK”.

Анатолій Коцура оскаржував у суді своє звільнення із посади прокурора Волинської області у липні 2014 року.

Київський апеляційний адмінсуд вирішив задовольнити його вимоги частково. Зокрема, суд визнав протиправним та скасував розпорядження СБУ про скасування Коцурі доступу до держтаємниці. А також – і наказ Генпрокурора про звільнення його із посади прокурора Волинської області.

Таким чином, колегія суддів постановила поновити Коцуру на посаді прокурора Волинської області з 31 липня 2014 року та стягнути з Генеральної прокуратури України середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 31 липня 2014 року по 5 лютого 2018 року.

Постанова набирає законної сили з моменту прийняття та може бути оскаржена протягом 30 днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Як відомо, після перемоги Революції гідності волинську прокуратуру очолив Анатолій Коцура. Він відповів на запитання представників громади на Майдані та отримав на пам’ять бруківку.

Згодом тодішній генпрокурор Віталій Ярема без обговорення громадськості змінив очільника прокуратури Волині. Ним став Вадім Максимов. Саме представлення прокурора області відбулося за зачиненими дверима.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: