15:05, 24 Квітня 2019

Волинський поліцейський – багаторазовий чемпіон України з карате

27-річний Євгеній Щур, кандидат у майстри спорту України із карет та рукопашного бою. Він працює інспектором у відділі професійного навчання управління кадрового забезпечення поліції Волині. Разом із ще чотирма волинськими поліцейськими став героєм всеукраїнської інформаційної кампанії з популяризації служби в поліції. Рекламний щит із зображенням правоохоронця та гаслом «Наш поліцейський – наш чемпіон» встановлений на вулиці Конякіна в Луцьку.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Євгеній Щур родом із Луцька. Захопився карате, ще в шкільні роки. У 2012 році вступив на юридичний факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, де не полишав улюблених занять спортом. Він 26 разів здобував титул чемпіона України з карате, тричі ставав чемпіоном України з рукопашного бою.

Після завершення навчання Євгеній Щур прийшов працював слідчим у Луцький відділ поліції.

Нині поліцейський служить інспектором у відділі професійного навчання управління кадрового забезпечення поліції Волині. Він відповідає за службову підготовку правоохоронців. Зокрема, разом з колегами з відділу проводить навчання з вогневої, фізичної та тактичної підготовки поліцейських.

«Служба в поліції загартовує характер та витримку, не дає права на помилку,   вимагає  діяти  швидко, чітко й злагоджено. Служба в поліції це – командна робота», – вважає Євгеній Щур.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: