19:00, 30 Травня 2018

Волинський підприємець намагався незаконно експортувати дрова у ЄС

Фахівці відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці спільно з правоохоронними органами викрили волинського підприємця, який протизаконно намагався експортувати дрова в Євросоюз.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Установили, що за його дорученням митний брокер двічі впродовж місяця подавав до митного оформлення експортні декларації на товари «дрова колоті березові» та «дрова колоті грабові» загальною вартістю 95 тисяч гривень. Серед інших документів, відповідно до законодавства, до декларації додається сертифікат «про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій».

Перевірка правоохоронних органів довела, що для отримання таких сертифікатів волинський підприємець підробив акти закупок, що посвідчують операції з придбання лісоматеріалів та відповідні підписи фіктивного продавця на накладних.

Такі дії у Митному кодексі України класифікуються як подання органу доходів і зборів документів, одержаних незаконним шляхом і згідно зі статтею 483 тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: