10:32, 30 Травня 2018

Волинський патрульний взяв участь у боксерському матчі в Польщі. ВІДЕО

Боксерський матч за участю спортсменів з України та Польщі відбувся у місті Пшеворно (РП Польща) 26 травня.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Інспектор патрульної поліції Волині Олег Федік виступав у складі Федерації боксу м. Луцька та показав професійний результат у категорії +91 кг. Усього нашу команду представляли 10 чоловіків із різних міст Західної України.

23-річний полісмен професійно займається універсальним боєм і є майстром спорту. У змаганнях з боксу брав участь уперше, але каже, що йому сподобалось, і тренуватиметься й надалі.

Oleh Fedik

Волинський патрульний взяв участь у боксерському матчі в ПольщіБоксерський матч за участю спортсменів з України та Польщі відбувся у місті Пшеворно (РП Польща) 26 травня.Інспектор Патрульної поліції Волині Олег Федік виступав у складі Федерації боксу м. Луцька та показав професійний результат в категорії +91 кг.Усього нашу команду представляло 10 чоловіків з різних міст Західної України.23-річний полісмен професійно займається універсальним боєм і є майстром спорту.У змаганнях з боксу брав участь уперше, але каже, що йому сподобалось, і тренуватиметься й надалі.Зичимо нових досягнень патрульному!#патрульнаполіція #volynpatrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області 29 травня 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: