18:42, 13 Грудня 2018

Волинським сільгосптоваровиробникам пропонують якісну техніку на умовах фінансового лізингу

11 грудня 2018 року в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Киричука з директором ДП «Спецагролізинг» Іваном Баришевим, заступником директора Олексієм Востріковим, де обговорено питання співпраці. Підприємство надає можливість сільгосптоваровиробникам отримувати доступну та якісну техніку вітчизняного виробництва на умовах фінансового лізингу.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Опісля, робочу зустріч продовжили безпосередньо у департаменті агропромислового розвитку ОДА за участю заступників директора Людмили Петриканин, Юрія Юрченка, начальника відділу обліку та фінансів Алли Кравчук, директора Волинської філії НАК «Украгролізинг» Григорія Люльки.

Обговорили питання щодо можливої підтримки фермерських господарств, включаючи господарства сімейного типу, шляхом передачі товаровиробникам на умовах лізингу сільськогосподарської техніки та обладнання, створення міні-ферм, організації технічного сервісу у наступні роки.

Довідково: ДП «Спецагролізинг» – державне підприємство, засноване у 2010 році Міністерством аграрної політики та продовольства України на основі державної власності.

Вже понад 7 років ДП «Спецагролізинг» є чи не єдиним підприємством, що надає можливість сільгосптоваровиробникам отримувати доступну та якісну техніку вітчизняного виробництва на умовах фінансового лізингу, створюючи тим самим передумови для розвитку сільськогосподарського машинобудування та агропромислової сфери України. Підприємство орієнтоване на побудову довготривалих партнерських відносин з клієнтами, спираючись на найвищі стандарти професіоналізму, компетентності, застосовуючи індивідуальний підхід.

Мета – реалізація державної політики розвитку агропромислового комплексу шляхом надання сільськогосподарським товаровиробникам техніки та обладнання на умовах фінансового лізингу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: