19:04, 22 Грудня 2018

Волинським Матерям-героїням виплатять одноразову грошову допомогу

106 волинським Матерям-героїням, котрі нещодавно отримали таке почесне звання, ще до завершення цього року виплатять одноразову грошову допомогу. Про це повідомляє директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Гобод.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Варто зауважити, що 7 грудня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким більше ста жінок області, котрі народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі й дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, відзначили цією державною нагородою. Що й не дивно, адже материнська самовідданість, зразкове виховання дітей забезпечення належних умов для їх всебічного розвитку, а також формування високих духовних і моральних якостей – вкрай складна та відповідальна справа.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, кошти з державного бюджету на виплату зазначеної допомоги у розмірі 1,87 мільйонів гривень надійшли на Волинь 21 грудня 2018 року. Відразу ж по тому, їх спрямували відповідним структурним підрозділам районів для здійснення необхідних розрахунків.

Тож, іще до Нового року усі 106 Матерів-героїнь отримають гарний подарунок у розмірі 17 620 гривень від держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: