17:17, 22 Січня 2019

Волинських школярів запрошують на всеукраїнський конкурс з програмування

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. 

Про це повідомляють організатори.

Всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, запрошують взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.

До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

– Школа майбутнього.

– Здоровий спосіб життя.

– Діти за мир.

– Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).

На переможців чекають чудові призи: робототехнічні конструктори, bluetooth-колонки, навушники та сертифікат на річне вивчення основ програмування в “Logika School”.

Етапи конкурсу:

– 21 січня-8 лютого – реєстрація команд.

– 17 березня – дедлайн подачі проектів.

– 2 квітня – оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.

– 20 квітня – фінал конкурсу в Києві.

Конкурс проводять фонд “BrainBasket” та IT-компанія “EPAM” за підтримки агропромхолдингу “Астарта”, “Logika School”, “iTalent” та Мережа Глобального Договору ООН. Більше інформації про конкурс та реєстрація – за посиланням.

Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням.

Довідка: “Scratch” це проста, зрозуміла та цікава мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей в МІТ для вивчення азів кодування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: