10:17, 14 Травня 2018

Волинських школярів кличуть у «Сонячний» табір

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку табір «Сонячний» Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій цього року відкриває додаткову групу з денним перебуванням. Така група буде працювати разом зі стаціонарними оздоровчими змінами табору. Це чудова можливість активно і цікаво провести час на літніх канікулах (особливо для менших школярів, які не можуть надовго залишатись без батьків).

Про це повідомляє Волинський центр туризму.

Діти перебуватимуть під наглядом вожатих. У таборі є медичний пункт з досвідченим медичним персоналом. Табір «Сонячний» розміщений в мальовничому лісовому масиві неподалік Луцька (Луцький район, с. Гаразджа, вул. Лісова, 1а). Має велику зелену територію та власне озеро. До послуг дітей весь комплекс та вся інфраструктура табору: ігрові та спортивні майданчики, «скеледром», «мотузкове містечко», настільні ігри, спортивний інвентар. Програма табору насичена  різноманітними іграми, конкурсами, змаганнями, святами та доповнена активним відпочинком на озері – купання, катання на катамарані, човні. В таборі працюватимуть різноманітні гуртки за інтересами.

Дітей забезпечують повноцінним комплексним 3-разовим харчуванням (сніданок, обід та полуденок), також є окреме приміщення для денного відпочинку.

Набір груп з денним перебуванням по 20–25 дітей віком від 7 до 14 років.

Тривалість зміни 10–14 днів.

Розклад змін: 12–21 червня, 22 червня–1 липня, 5–18 липня, 21–30 липня, 1–10 серпня, 12–25 серпня.

Вартість 1-го дня перебування – 170,00 грн.

Придбання путівок за адресою: м. Луцьк, вул. Коперника, 12, каб. № 22.

Довідки за телефоном – (0332) 28 63 54, (050) 555 87 25.

Детальна інформація про табір – на сайті Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: