14:07, 09 Квітня 2019

Волинських поліцейських відзначили грамотами Верховної Ради України

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак вручив бійцям роти патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» старшим сержантам поліції Роману Мельнику та Андрію Мельничуку грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки до них. Поліцейських відзначили за заслуги перед українським народом.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Правоохоронці служать у підрозділі «Світязь» з перших днів його створення. Вони брали участь у боях за Іловайськ та Вуглегірськ.

Відзнаки Верховної Ради України поліцейським вручив заступник керівника поліції Волині Сергій Козак, під час перевірки несення правоохоронцями служби у північних районах області в місцях ймовірних спроб незаконного видобутку бурштину.

Добровольчу роту патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» створили в червні 2014 року. Підрозділ пройшов бої за Іловайськ та Вуглегірськ. Мужність і відвагу його бійців під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України відзначили державними нагородами. Волинські телевізійники зняли фільм, присвячений бійцям спецпідрозділу «Світязь»: дорога болю і слави», який у 2016 році здобув найвищу нагороду, гран-прі, на міжнародному мистецькому фестивалі в Польщі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: