21:38, 07 Березня 2019

Волинські юні автомоделісти здобули «бронзу» на обласних змаганнях

Команда Ковельської міської станції юних техніків вперше брала участь в  обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі).

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Змагання проходили на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. 22 команди, 99 учасників приїхали у Луцьк, щоб продемонструвати свої доробки.

З трасових автомоделей у перегонах змагались між собою 10 команд (59 учасників) з міст та районів Волині.

Вихованці станції юних техніків Олексій Гемонов і Назар Лисиця представили свої вироби  в категорії кімнатних кордових автомоделей,  взяли участь 12 команд (40 учасників) в 4 класах моделей ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Члени головної суддівської колегії оцінювали охайність, точність виконання моделей та швидкість.

Олексій Гемонов виборов ІІ місце в класі ЕЛ-АЕРО та ІІІ місце в класі моделей ЕЛ-О. Назар Лисиця був п’ятим в класі моделей ЕЛ-Іграшка і шостим в класі ЕЛ-К.

У загальному підсумку це дало можливість вибороти ІІІ командне місце. Вперше,  беручи участь у таких змаганнях, юні автомоделісти лишили позаду всі команди, поступившись лише представникам з обласного центру.

Так, за підсумками змагань, у командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, друге місце посіли представники Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, третє –  Ковельської міської станції юних техніків.

Підготував юних ковельчан до змагань керівник автомодельного гуртка Михалевич Анатолій Іванович.