23:00, 08 Березня 2019

Волинські волейболісти привезли бронзову нагороду зі Львова. ФОТО

З 1 по 2 березня 2019 року на майданчиках спорткомплексу СКА в місті Львів відбувся XVIII-ий міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради на своїй сторінці у «Фейсбук».

У змаганнях взяли участь 18 команд з Білорусії, Латвії, Польщі, Болгарії та України, та чоловіча і жіноча команди з Луцька.

Змагання відбувалися в трьох вікових категоріях.

Серед чоловіків 45+ перемогу здобула команда з міста Вінниця, друге місце посіли організатори турніру, Волейбольний клуб «Омега» м.Львів, бронзові нагороди отримав ВК «Фуршет» м.Київ.

В категорії 70+ переможцями стали гості із м.Риги (Латвія), срібло вибороли волейболісти ВК «Омега» м.Львів, третіми стала збірна України 70+.

Серед жіночих команд в номінації 35+ місця розподілились наступним чином: золото – ВК «Дамський клуб» м.Даугавпілс (Латвія), срібло – ВК«Білорусочка» м.Мінськ (Білорусія), бронза – ВК «Берегиня» м.Луцьк.