09:37, 05 Липня 2018

Волинські та рівненські «приватівці» увійшли до банківської «Ліги Чемпіонів»

Працівники “ПриватБанку” з Волині та Рівненщини стали найкращими в Україні. Спеціалісти з обслуговування клієнтів, які перемогли у конкурсі від “MasterCard”, отримали подарунки та незабутній відпочинок з колегами.

Про це повідомила прес-служба банку.

“ПриватБанк” – компанія, яка турбуєтся про своїх працівників. Тому найкращі з них не просто отримують високу зарплатню, але й приємні “бонуси” у вигляді активного відпочинку та цікавих подарунків.

“ПриватБанк” спільно з “MasterCard” у квітні проводили конкурс “Ліга чемпіонів” серед спеціалістів з обслуговування клієнтів. Переможницею стала працівниця Любомльського відділення Людмила Чишій. Вона виграла два квитки на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, який відбувся у Києві 26 травня.

Завдяки активній роботі спеціалістів з обслуговування у Волинській і Рівненській областях Північно-Західне регіональне управління “ПриватБанку” стало лідером у конкурсі. Тож 22 найкращі працівники та їхні керівники отримали приз – вікенд у заміському відпочинковому комплексі та заохочувальні призи.

Чемпіонів з двох регіонів приймав рівненський відпочинковий комплекс “Хутір”. Тут приватівці вчилися грати у міні-гольф та боулінг, насолоджувалися гарною погодою та гарними краєвидами.

Родзинкою відпочинку став сворідний психологічний тренінг – гра у “Мафію”. Люди, які звикли бачити одне одного лише у звичних рбочих умовах, мали змогу відкрити колег по-новому, потренувати свою інтуїцію та вміння переконувати. Найкращі ж “мафіозі” отримали призи від “MasterCard”.

“Я пишаюся нашою командою. Працівники Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” вкотре довели, що вони – найкращі. Але важливо мотивувати їх не тільки матеріально, але й такими приємними несподіванками. Відпочинок з колегами на природі, неформальне спілкування, розваги – найкращий тімбілдінг. Водночас це приклад для усіх наших працвників: доклавши зусиль, кожен може отримати заслужену нагороду”, – зауважив директор Північно-Західного регіонального управління Юрій Войтенко.

Корпоративні заходи та відпочинок – це багаторічна традиція “ПриватБанку”. Згідно з дослідженнями компанії “Ernst & Young”, фінансова установа увійшла до ТОП-10 найбажаніших роботодавців України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: