10:14, 15 Травня 2019

Волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби понад мільярд гривень

За підсумками січня-квітня 2019 року волинські страхувальники перерахували на соціальні потреби 1 мільярд 371 мільйон гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

З початку року сума сплаченого єдиного внеску в області зростала щомісяця. Як результат, проти аналогічного періоду минулого року волинські працедавці сплатили єдиного внеску на 248,3 мільйона гривень більше.

«Ця позитивна динаміка демонструє очевидний економічний ефект від заходів з детінізації економіки та є результатом підвищення соціальних стандартів. Варто відзначити конструктивну взаємодію фахівців ДФС  з представниками Держпраці в питанні легалізації трудових відносин. Діалог з соціально відповідальним бізнесом і належний моніторинг та контроль за тим, щоб працедавці дотримувалися визначених державою гарантій оплати праці,  сприяють суттєвому росту надходжень єдиного внеску», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас в ГУ ДФС у Волинській області сподіваються на активну позицію найманих працівників в питанні дотримання своїх прав.

Зарплата не нижче мінімального розміру з офіційним працевлаштуванням гарантує громадянам соціальні виплати у випадку втрати працездатності та безпосередньо впливає на пенсійне забезпечення в майбутньому, а також призначення субсидій на оплату комунальних послуг. Тож, легальне робоче місце відповідає інтересам громадян, громади та держави, оскільки так звані зарплатні податки наповнюють бюджети всіх рівнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: