13:00, 05 Грудня 2018

Волинські сапери повернулися з Ічні

У ніч на 9 жовтня виникла масштабна пожежа на військових складах поблизу міста Ічня. Місцеве населення евакуювали. У зв’язку із пожежею розгорнули штаб ліквідації надзвичайної події. До ліквідації долучилися й волинські піротехніки.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Вранці 9 жовтня волинські піротехніки вирушили до Чернігівської області ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації на військових складах. За сигналом «Збір-аварія» підняли піротехніків Волинського аварійно-рятувального загону спецпризначення.

“О 08:58 розрахунок у складі 5 піротехніків на 2-х одиницях техніки вирушив до місця події в розпорядження штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, – пригадує водій-сапер групи піротехнічних робіт Руслан Медведчук. – Ми приступили до роботи відразу, подвір’я за подвір’ям, сантиметр за сантиметром ретельно обстежували територію на предмет вибухонебезпечних «сюрпризів». Працювали на полях, людських городах й прилеглих вулицях».

«Щодня ми підіймали боєприпаси. Всього волинські сапери вилучили близько 4 тисяч вибухонебезпечних предметів, але вже відсьогодні ми вдома!», – розповів заступник начальника групи піротехнічних робіт УДСНС України у Волинській області капітан служби цивільного захисту Віталій Галаша.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: