19:05, 07 Вересня 2018

Волинські рятувальники вибороли бронзові медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо

6 вересня в рамках проведення «Спартакіади – 2018» на базі спортивного комплексу Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України відбувся чемпіонат ДСНС України з боротьби самбо.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

На церемонії відкриття чемпіонату були присутніми віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Олександр Тарасов, начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв, ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий, заступник голови Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Василь Гур’єв, рятувальники, друзі та вболівальники учасників змагань.

У змаганнях взяли участь 11 команд з обласних гарнізонів та закладів вищої освіти ДСНС. У напруженій боротьбі першість чемпіонату ДСНС України з боротьби самбо виборола збірна команда Національного університету цивільного захисту України, ІІ місце посіли спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ, бронза у збірної команди Волині.

Спортсмени змагалися у 7 вагових категоріях.